• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ханес Постојана Удобност Женска Бралета Пакет, Х-Темп, Удобност Одговара, Хедер Греј Фуксија Виолетова С

Ханес Постојана Удобност Женска Бралета Пакет, Х-Темп, Удобност Одговара, Хедер Греј Фуксија Виолетова С

 
DEN 559.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Технологијата X-Temp е дизајнирана да се прилагоди на вашата температура и активност за да ве одржува ладни и суви за целодневна удобност. Comfort Flex Fit® 4-насочната ткаенина за истегнување обезбедува флексибилно вклопување што се обликува за да ви одговара.® Лесно се вклопува! Паметни Големини Форма За Да Ви Одговараат.® 2-слојна конструкција со прилично избришан фронт. Спортски тркач, врвен стил. Памучна/спандекс ткаенина се движи со вас. Поддршка со низок удар идеален за јога, пилатес или тренинг со тегови. Ознака-бесплатно за удобност без чешање. Достапно во удобен 2-пакет. Нашиот Памук За Истегнување со Паметна Големина обезбедува стил и флексибилност и е совршен за спортови со низок удар. 2-слојна конструкција со прилично разгорен фронт. Спортски тркач, врвен стил. Памучна/спандекс ткаенина што се движи со вас. Поддршка со низок удар идеален за јога, пилатес или тренинг со тегови. Лесно разбирливата паметна големина ја отстранува компликацијата од пронаоѓањето на совршен градник. Достапно во удобен 2-пакет. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ