• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Adtech Gold Designer Series LO Temp Mini Hot Glue Gun

Adtech Gold Designer Series LO Temp Mini Hot Glue Gun

 
DEN 735.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Adtech's LO Temp Mini Gun Gun е совршен за мали проекти и брзи поправки. Лепак и пиштоли LO Temp се најдобри за деликатни материјали како што се флорали или површини што може да се стопат, како што е пена. Додадете личност во алатката за занаетчии - Додадете малку блиц и пизаз во полето за алатки на вашиот занает со искра на злато! Брзо се движите - приклучете го и очекувајте лепак да биде подготвен за употреба за само неколку минути. Заштитете ги прстите од топлина-нашиот вграден штанд помага да ги задржите прстите далеку од лепак додека се распрснува. Земете го со вас - нашиот компактен дизајн овозможува лесно пакување за изработка на дома. Овој пиштол за лепак од 10 вати LO Temp е совршен за мали проекти и брзи поправки. Лепак и пиштоли LO Temp се најдобри за деликатни материјали како што се флорали или површини што може да се стопат, како што е пена. Пар со стапчиња за лепило со мини големина (дијаметар од 0,28 инчи). Ние силно препорачуваме стапчиња за лепак за Ad Tech LO Temp или Adtech Multi Temp за најдобро искуство и резултати. Врски дрво, стакло, пластика, метал, керамика, ткаенина, природни материјали и многу повеќе. Спецификации : 10 вати 120 V кабел Овој пиштол за лепак од 10 вати е совршен за мали проекти и брзи поправки пар со стапчиња за лепило со мини големина (дијаметар од 0,28 инчи). Силно препорачуваме Adtech Hi Temp, Adtech Pro Phote, или Ad Tech Multi Temp лепак за лепак за најдобро искуство и резултати врски дрво, стакло, пластика, керамика, ткаенина, природни материјали и повеќе • Дизајнерски серија за лепак за лепак во злато • LO Temp • Користете стапчиња за лепак со мини-големина (дијаметар од 0,28 инчи) • Брзо загревање • Вграден штанд • Компактен дизајн • 10 вати • 120 V кабел • врски дрво, стакло, метална, керамика, ткаенина, природни материјали и многу повеќе.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ