• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мошусна Мамка За Бебиња,, 1,8-Унца, Црн Никел

Мошусна Мамка За Бебиња,, 1,8-Унца, Црн Никел

 
DEN 351.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Мошусна Мамка За Бебиња, 7-Инчи, 1,8-Унца, Црна/Никел 7 " мамка За Девојчиња со Бебиња има една Кука Со Канџи од 4/0 Орел и Две Сечила # 6 Во Колорадо. Малите сечила за центрифугирање создаваат огромни вибрации во водата. Вибрациите во водата му даваат на флешабу реална акција исто како и нејзините големи сестри.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ