• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
- Линија PLM1 - Ласерски Миноу Жига, оз, Сребрена Црна

- Линија PLM1 - Ласерски Миноу Жига, оз, Сребрена Црна

 
DEN 799.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Ласерскиот Миноу P-Line е произведен со Холографска Ласерска Лента што овозможува неверојатен живот како финиш. Долгнавестата форма и острите исечоци на страните овозможуваат непредвидливо дејство при џигирање, а аеродинамичната форма овозможува леење на долги растојанија, што ја прави оваа мамка идеална за риболовците на сурфање. Оваа мамка може да се користи и со кука за помош за брзо џигирање. П-Линија Ласерски Миноу : Се Користи и од професионални и од аматерски риболовци. Супериорна сила и стабилност. Направени со користење на највисок квалитет компоненти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ