• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
P Камера што може да се носи

P Камера што може да се носи

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Камерата AEE P51 се носи вградена функција за пренос на Wi Fi. Одложувањето на аудио/видео трансмисија е само 0,2 секунди. Камерата HD Pinchole од 90 степени има остри стаклени леќи и дигитален зум од 10x. Леќите на камерата може да се одвојат од камерата преку жица. Има функција за ноќно гледање и е лесна за употреба. AEE P51 Камера за носење : Моќна и проширена : Надворешна врска со TFT, безжичен предавател, резервна батерија и GPS модул. Безбедно : Функција за криптирање на податоци и препознавање на идентитетот. Искуство со апликации : Добро контролирано во преносни уреди.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ