• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Валенсија Плиш И Сисал 3-Ниво 28 Мачка Дрво Со Гребење Мислења И Кондо, Светло Сиво-Греј

Валенсија Плиш И Сисал 3-Ниво 28 Мачка Дрво Со Гребење Мислења И Кондо, Светло Сиво-Греј

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Столбот за гребење е направен од јаже сисал, издржлив и безбеден за користење на вашето домашно милениче. Мачките не сакаат ништо повеќе отколку да се гушкаат по времето за играње во нашиот кадифен покриен кондоминиум кој обезбедува максимална удобност за вашиот крзнен пријател мирно да се релаксира, да се опушти или да дремне.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ