• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ykohkofe 220v Сијалица 2700k Бела T JCD 40W 480LM Затемнување Светлина LED светло Треперење Божиќни Светла Отворено Топло

Ykohkofe 220v Сијалица 2700k Бела T JCD 40W 480LM Затемнување Светлина LED светло Треперење Божиќни Светла Отворено Топло

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ykohkofe 220v Сијалица 2700k Бела T4 JCD 40 W 480 LM Затемнување Светлина LED светло Треперење Божиќни Светла Отворено Топло Lightx10. Висококвалитетно Осветлување : Висок Квалитет . 360° Широк Агол Зрак. (2700к /Слатка Бела Боја Жолта), -. Така . Затемнет !.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ