• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Подобри домови и градини светла лустер, запален месинг финиш, светилки не се вклучени

Подобри домови и градини светла лустер, запален месинг финиш, светилки не се вклучени

 
DEN 158.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Подобри домови и градини со 6 светла лустер го опфаќа сето она што е шик на фармата со својата класична форма, рустикален запален месинг финиш и разгранување на рацете. Додадете ја оваа таванска светлина над цврста маса од дрво или дневна соба со неутрална палета на бои за зачудувачки изглед - опциите се бесконечни! Плус, можете да го промените изгледот на вашата светлина едноставно со промена на светилките, стандардната база E26 ви дава многу избори. Гроздобер сијалиците Едисон ќе го инспирираат трендот на дизајн на шик на фармата. Користете дизајнерски сијалици за да создадете модернизиран дизајн, колиба на јадро. Обидете се со паметни светилки да го подобрите вашиот простор и да имате идеално осветлување на расположението за секоја ситуација. Шик на фармата : Комплементарни за сите стилови на дизајн на ентериер, Подобри домови и градини 6-светлосни лустери го спојуваат дизајнот инспириран од фармата со шик профил и безвременски стил. Изложени приклучоци за повеќекратни погледи : Изложените приклучоци се совршени за промена на изгледот на вашиот лустер - променете ја сијалицата, променете го изгледот! Обидете се со гроздобер сијалици Едисон за без напор, чик на фармерска куќа или користете дизајнерски светилки за рустикален рафиниран дизајн. Затемнет со компатибилен прекинувач за затемнување (продаден одделно).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ