• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машка три-камен кубна цирконија удобност одговара на прстенот во титаниум

Машка три-камен кубна цирконија удобност одговара на прстенот во титаниум

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Прстенот на мажите Ораво 3-камен може да му помогне на младоженецот да даде изјава со неговиот бенд за венчавки. Ова парче е направено од титаниум и додава точна количина на час без разлика каква пригода. Овој титаниумски прстен од 10 мм може да се носи секој ден, без разлика дали ќе работи или да го поминува денот дома. Може да се чува и за специјални настани. Овој прстен на Ораво не е само за свадби. Исто така, прави идеален подарок за време за некој што го сакате. Ширината е само вистинската големина за да се направи удобно и доаѓа во најразлични големини за да одговара на повеќето носители. Три камени титаниумски свадбени бенд прстен. 10 мм во ширина. 3 машини кубни цирконија камења. Конструиран од титаниум со висок степен. Лесен и издржлив. Практичен, убав и минималистички - елегантен профил никогаш не влегува во начин на работа или игра. Удобен прстен за носење цел ден. Совршен машки венчален прстен, прстен за годишнини или прстен за специјални прилики. Атрактивно боксер за лесно давање подароци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ