• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Карат дијамант 10kt Бело злато Хало невестински сет

Карат дијамант 10kt Бело злато Хало невестински сет

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Таа ќе го негува овој бело злато Миабела дијамантски невестински сет секогаш. Прстенот за ангажман искри со тркалезен, бел дијамант поставен од постери во центарот и 32 бели дијаманти со тркалезна боја по должината на опсегот. Придружниот свадбен бенд е совршен натпревар со 20 ледени бели дијаманти со тркалезности, исто така. Миабела 1/3 Карат Дијамант 10kt Бело злато Хало Невестински сет : Изработен во 10kt бело злато/3 CT. Вкупна дијамантска тежинаДаманд Боја : G-HDIAMOND CLARY : I2-I3 PRONG STONESSELERENREN MORE.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ