• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Dell XPS Премиум Лаптоп Компјутер I 13.3 Целосен HD Дисплеј I 10-Ти Генерал Intel Hexa-Core i7-10710U I 16gb RAM МЕМОРИЈА 512GB PCIe SSD јас Позадинско Осветлување KB Отпечаток Од Прст Thunderbolt MaxxAudio ?

Dell XPS Премиум Лаптоп Компјутер I 13.3 Целосен HD Дисплеј I 10-Ти Генерал Intel Hexa-Core i7-10710U I 16gb RAM МЕМОРИЈА 512GB

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа листа со надградени конфигурации.Ако компјутерот има модификации (наведени погоре), тогаш кутијата на производителот се отвора за да се тестира и прегледа и да се инсталираат надградбите за да се постигнат спецификациите како што се рекламираат. Доколку не се наведени измени, предметот е неотворен и непроверен. Дефекти Далеку поле cortana способни тастатура : Позадинско Осветлувањебезбедносна Карактеристика : Читач На Отпечатоци Аудио : Стерео звучници Со Бранови Maxx Audio Pro; 1 W x 2 = 2 W тоталоперативен систем : Windows 10 Професионални 64 bit Ports & Слотови : 2 x Thunderbolt 3 со Испорака На Енергија и Display Port, 1 x USB 3.1 Gen 1 тип C порта Со Display Port/Испорака На Енергија, 1 x microsd-читач На Картички, 1 x универзална Аудио Портбатерија : 4-Ќелија, До 19 Часовидимензии : 11.9" X 7.8" X 0.46"приближна тежина : 2.7 lbscolor : Платина Сребро со Црни Јаглеродни влакна palmrest најновиот Dell Xps 13 7390 2020 Премиум лаптоп компјутер, 13.3 инчен full hd ( 1920 X 1080 ) infinityedge дисплеј, 10-Та Генерација Intel Hexa-Core I7-10710u, 1.10 Ghz до 4.7 Ghz, Позадинско Осветлување Читач На отпечатоци Од тастатура Thunderbolt Wave Maxxaudio pro wi-Fi 6 Ax1650 (2 x 2) и bluetooth 5.1 720 P Hd webcam windows 10 Професионални 64 Битни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ