• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фуле Притисок Мијалник Спреј Совети Млазници Висока Моќ Комплет Брзо Поврзување Во Собата

Фуле Притисок Мијалник Спреј Совети Млазници Висока Моќ Комплет Брзо Поврзување Во Собата

 
DEN 124.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Ви благодариме за разбирањето. Идеален за видови на мијалник под притисок. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме и ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро. Може да се користи за замена на оштетените млазници или за надградба на комплетен сет. 1/4 " млазница за брзо поврзување заеднички притисок 4000 ПСИ. Поради разликата на компјутерскиот монитор, бојата може да биде малку . Ви благодариме за разбирањето. Ќе добиете сосема нова и висококвалитетна Млазница!* Изработени од висококвалитетни материјали, висококвалитетен процес на производство, цврст и издржлив, одличен век на траење*Идеален За видови мијалник под притисок*1/4" млазница за брзо поврзување заеднички притисок 4000 PSI*може Да се користи за замена на оштетените млазници или за надградба до комплетен сет* Изработен од висококвалитетен материјал, не е лесен за ' рѓа или оксидација* со различен степен, задоволете ги вашите различни потреби* Лесен за инсталирање и издржлив за употреба* Ви Помага лесно да ги исчистите тешко достапните области*детали : материјал : пластика + месинг количина : 4 парчиња или 1 парчиња*боја : црвена,жолта,зелена, бела, виолетова дијаметар : 1,1 мм(035), 1,2 мм (040), 1,4 мм (055), 1,6 мм (075), 2,0 мм (120) работен притисок : 100 бари-200бар (1450пси-3000пси) макс темп 60 целзиусови*содржина на пакетот : 1 х црвен врв (0 степен), 1 х жолт врв (15 степен), 1 х зелен врв (25 степен), 1 х бел врв (40 степен) или 1 х ВИОЛЕТОВ Врв (спреј)*забелешка : 1. различно од сликата погоре.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ