• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Art3d кора и стап за грб плочка бела кујна плочка за грб во дизајн на метрото 12 12

Art3d кора и стап за грб плочка бела кујна плочка за грб во дизајн на метрото 12 12

 
DEN 431.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесно сторете го тоа сами, излупете и лепете ја инсталацијата. Плочките се лесни, лесни за ракување, сечење и одржување, тие можат лесно да се инсталираат директно над постојните панели или мазна површина.Степ 3-притискајте цврсто по потврдувањето на местото.- За латекс / пребоен wallид, се препорачува лепило од 3 метри. - Периодот на лекување е 2 дена откако ќе ги инсталирате на вашиот wallид (21 ден за свежо обоените wallsидови).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ