• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сончев зрак Со Двојна Големина Електрично Руно Загреано Ќебе Во Сина Боја

Сончев зрак Со Двојна Големина Електрично Руно Загреано Ќебе Во Сина Боја

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Препуштете се на удобната мекост На Загреаното Ќебе Од Руно Од Сончев Зрак, завиткувајќи ве во топлина во текот на ноќта. Истресете ги тие зимски морници додека штедите на сметката за енергија. Отстранливиот кабел и контролорот го прават ќебето безбедно за машинско перење и сушење. Издржливата ткаенина останува мека миење после миење.Димензии на предметот : 62.00" х 84.00"х 0.75" Тежина На Предметот : 3.00 фунти Големина : Близнак. Боја : Сина. Материјал : Руно. Поставки : 10. Тајмер : 10 Часа. Димензии : 62 х 84 Инчи. Лесен Контролер За Бирање. Еден Контролер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ