• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Серта Полиестер И Памук Микролајт Загреан ЌЕБЕ СТ54-0085

Серта Полиестер И Памук Микролајт Загреан ЌЕБЕ СТ54-0085

 
DEN 1439.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Серта Полиестер И Памучна Микролесна Загреана ЌЕБЕ ST54-0085 Ја Подобруваат убавината и функционалноста на вашиот главен апартман или гостинска соба Со овој прекрасен комплет за ватенка со рафинирано и безвременско : Обична Боја : Темно Сива Големина На Производот : Кралот : 100x90"Материјал : Цврст Кадифен, 100% Полиестермоден Во Кина 1 Загреано Ќебе. Достапна Големина : Близнак (62" "W x 84 ""L), Целосна (77""W x 84""L), Кралица (84""W x 90""L), Крал (100""W x 90 "" L). Лице и Грб : Цврст кадифен, 100% полиестер. Ултра мек кадифен за да ве одржува дополнително пријатно во кревет. 10 специјализирани поставки за топлина. 1 лесен за употреба контролер (2 за кралицата и кралот големина). 1-12 часовен тајмер за автоматско исклучување. Прегревање заштита за мир на умот. ЕТЛ сертифициран. Машина за перење. ".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ