• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Бикини Два Костими За Капење Склекови Костими За Капење Бикини Со Висок Струк Дното И Завиткајте Бикини Врвни Бикини

Женски Бикини Два Костими За Капење Склекови Костими За Капење Бикини Со Висок Струк Дното И Завиткајте Бикини Врвни Бикини

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Спецификации. Материјал : Најлон . Пол : Жени . Применлива Возраст : Возрасни . Дизајн На Моделот : Леопард Печатење/Птица/Цвет. Стил : Мода, Секојдневен . Забелешка : . 1. Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; . 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Содржина На Пакетот. 1 х Дами Сплит Костими За Капење Во собата. Ветување : . Почитувани клиенти,. Ве молиме не давајте лесно лош преглед и лесно давајте низок рејтинг на ѕвезди, ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор што е можно поскоро!. Ви посакувам среќен живот!. п. с. (можеби е малку скапо, но ветувам дека ќе го добиете она за што плаќате.) Бикини со висок струк : Дизајниран Да одговара на потпорните и обликувани чаши за склекови на телото, стилот на вкрстена вратоврска прави да изгледате полно, секси и привлечно. Женски дводелен сплит бикини костим за капење : обвивка во форма на крст со прилагодлив дизајн на врвки на грбот, обезбедувајќи ефект на склекови и прилагодлива функција, совршено тело за да станете убава глетка на плажа. Секојдневен стил. Со леопард принт/птичји принт/цветен принт како главен дизајн, додава секојдневно и природно чувство на поделениот костим за капење, правејќи да се истакнете во толпата. Обезбедување квалитет : висококвалитетен најлонски материјал, мазна рака, мека и пријатна за кожата, удобна за носење. Направете да се чувствувате удобно на одмор на плажа, забава во базен. Големина : ве Молиме споредете ги деталите за Нашата Табела Со Големина со вашата слична облека за да изберете соодветна големина пред да ја купите. Фала!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ