• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Туника Блузи Или Долги Ракави Секси Плус Големина Блузи За Жени Цветни Блузи За Жени Плус Големина Дозвола Екипажот Вратот Лактот Должина Женски Маици Свет?

Женски Туника Блузи Или Долги Ракави Секси Плус Големина Блузи За Жени Цветни Блузи За Жени Плус Големина Дозвола Екипажот Вратот

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно на барање

10"големина : ххххл биста : 146см/57.11" Ракав : 44cm/17.42" Рамо : 58см/22.11" должина : 75см/29.26" ракав : 48см/18.Карактеристики : Уникатно Печатење, Маици Со Лабаво Вклопување, Елегантен И Слаткоматеријал : Полиестер, Спандекс Опишете Ги информациите за Производот прилика : метод На Секојдневно Перење : Рачно перење во ладна вода, висат или сув стил : секојдневна Должина : Редовна Дебелина : Стандардно што ќе добиете : 1 х Женска Топфемининска лабава долга должина одговара на секој тип на тело, што ви овозможува да бидете удобни, стилски и да се чувствувате сигурни. Женски Врвови 3/4 Ракави Или Маици со Долги Ракави женски летни породилни облеки женски обични врвови 3/4 ракави блузи за жени деловни обични женски летни врвови на дозвола жените лабави врвови дозвола.90" должина : 79см/31.93" Должина : 69cm/27.47" ракав : 47см/18. женски облечени блузи плус големина женски облечени блузи и блузи плус големина жени плус големина врвови дозвола дами блузи и врвови големина големи блузи за жени плус големина дозвола 3/4 Ракави Блузи Кошули За Жени.24" рамо : 50см/19.32" Должина : 71cm/27.90" ракав : 45см/17.95"Големина : L Биста : 112см/44.68"Прилики : Совршено За секојдневен Дневен/ работа/ датум/ патување/ дома/ одмор/ шопинг/ Улица/ забава/ излегување.69" ракав : 46см/18.73" Рамо : 46cm/18.89"големина : хххххл Биста : 156см/61.Пол : Тип На Женска Шема : Материјал За Печатење : Кошулата е исклучително мека, еластична и пријателска за кожата, не проѕирна, нудејќи максимална удобност во текот на целиот ден.53"големина : xxl биста : 128см/50.37" Рамо : 44cm/17.69" Должина : 83см/32. Задолжителен Предмет За Пролетна И Летна Гардероба.32" Ракав : 43cm/16.17"Големина : M Биста : 106cm/41.50" должина : 77см/30.31"големина : хххл Биста : 136см/53.54" рамо : 54см/21.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ