• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Патување Колекција Жени Морган Тру Удобност Пена Екстра Широк Теле Наредени Пета Колено Високи Чизми

Патување Колекција Жени Морган Тру Удобност Пена Екстра Широк Теле Наредени Пета Колено Високи Чизми

 
DEN 640.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Кул изглед кој одговара на се, Колекцијата Морган по Патување. Бадем-прст и детал од патент му даваат на оваа екстра-широка чизма за теле храбар изглед. Оваа силуета висока до колена има влошка од 4 mm tru comfort, веганска кожа и ниска блок пета. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на чизми ќе имаат вашата облека да изгледа уште подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир на кој вашата облека ќе изгледа директно од списание. Висина на петицата : 2-инчи. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратило : 15 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Врвен Обем : 16 1/2 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Бадем. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Чизми. Повик.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ