• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Collection Collection Collection jeeva tru Comfort Foam Inside Zip Block Heel Booties

Collection Collection Collection jeeva tru Comfort Foam Inside Zip Block Heel Booties

 
DEN 819.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Багажникот за секоја активност. Колекцијата Jeeva By Journee е високо-ниска бута изработена со нашата потпис веганска кожа поддржана од ѓон на грип. Внатрешен патент нуди лесен влез, а панел за истегнување на глуждот спарен со 4 mm TRU Comfort Foam ™ Footbed обезбедува супер удобно вклопување. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 1 3/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Глужд.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ