• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Макси Фустан За Жени, Велигденски Фустан, Фустани На Плажа За Жени Плус Големина, Црн Макси Фустан За Жени, Летни Најважни Работи, Зелен Макси Фустан За Жени, Мексика

Макси Фустан За Жени, Велигденски Фустан, Фустани На Плажа За Жени Плус Големина, Црн Макси Фустан За Жени, Летни Најважни Работи,

 
DEN 936.32

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини претходно . Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски во пролет, aut и зима. Облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката варираат меѓу боите. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темпераментна Должина На Патување : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Фустан Мек и удобен. без растегливо, но чувствувајте меко и пријатно носење, дишете слободно.исто како висококвалитетна шифонска ткаенина. Ако сте заоблени жени или со поголеми гради, ве молиме погледнете ја големината поголема што ја нарачувате. Пролетен фустан со долги ракави/ фустани за половината за жени/ мини фустан/ кратки фустани за враќање дома/ женски сатенски фустан/ елегантни свилени фустани за жени/ фустан со ручест екипаж/ еластични фустани за половината/ женска пролетна мода 2023/ летни фустани. Повод : свечена, вечер, гостин на свадба, невестински, деверуша, гала, забава, матурска, враќање дома, дипломирање, специјална пригода.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ