• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пгерауг дуксери за жени Со Качулка Со Долги Ракави Цврст Дуксер Врвови со Средна Должина женски врвови Црни С

Пгерауг дуксери за жени Со Качулка Со Долги Ракави Цврст Дуксер Врвови со Средна Должина женски врвови Црни С

 
DEN 467.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : XL Биста : 118cm/46.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.67 "Должина : 62см/24.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Жени Со ДОЛГИ РАКАВИ Во БОЈА-БЛОК Памук-Мешавина Од Дуксери Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ