• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Maxенски индиго мориња макси фустан

Maxенски индиго мориња макси фустан

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Со ласкава фигура, V Bustline V Reck и максимална должина на трендот, ова е правото на модната изјава за тренд за елегантно носење на одморалиштето, цела сезона. Без разлика дали сте на крстарење или едноставно споделувате шампањ за вечер во близина на дома, ќе добиете многу пофалби во оваа прекрасна, до минутниот изглед. Без ракави и свиленкаста за кул ден или ноќно облекување. Слика ласкаво исечено и проточно драпење. Бидејќи е направено до 24/7, знаете дека е исто така меко и удобно! Пакувања како сон за патување, и секако дека е машина за перење. Погледнете ги вашите најдобри, дваесет и четири часа на ден со 24/7. 6040npw. Макси фустан. удобен фустан. Партиски фустан. Обичен фустан. Со ласкава фигура, V Bustline V Reck и максимална должина на трендот, ова е правото на модната изјава за тренд за елегантно носење на одморалиштето, цела сезона. Без разлика дали сте на крстарење или едноставно споделувате шампањ за вечер во близина на дома, ќе добиете многу пофалби во оваа прекрасна, до минутниот изглед. Без ракави и свиленкаста за кул ден или ноќно облекување. Слика ласкаво исечено и проточно драпење. Бидејќи тоа е направено до 24/7, вие исто така го знаете и мекото и удобно! Пакува како сон за патување, и секако дека е машината што може да се мие. Погледнете ги вашите најдобри, дваесет и четири часа на ден со 24/7.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ