• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гаекув Макси За Жени Облечи Летен Екипаж Вратот Краток Ракав Теле Должина Замав Плажа Фустани Трендовски Фустани Полиестер Излегување Фустани Секојдневни Летни Ф

Гаекув Макси За Жени Облечи Летен Екипаж Вратот Краток Ракав Теле Должина Замав Плажа Фустани Трендовски Фустани Полиестер Излегување

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

31 " Половината : 66-100см/25.40 "Length Должина : 124см/48.Сезона : Пролет, Лето,Aut : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Шифонска Шема : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Кратка Јака Со Ракави : Тркалезно Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутерски Фустан : Мали Биста : 72см/28. Тие се идеални за шетање по брегот или уживање во вечера на зајдисонце покрај океанот. ➽Gaecuwqaxi Фустан За Жени Que▶Fread Res Одмор Подготвени◀ Спакувајте ги нашите макси фустани за вашиот следен одмор на плажа или тропско бегство.37 "Length Должина : 126см/49. ➽Gaecuwquaxi Фустани За Жени 2023 Година】 € Разноврсна Летна Гардероба Главен◀ Макси Фустаните се задолжителни за летната сезона. ➽Gaecuw€Долг Фустан Жени】▶ € Плажа Шик◀ Прегрнете плажа и безгрижен стил со нашите летни макси фустани.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ