• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гилисо Се Врати На Училиште Дозвола Летни Фустани Ново Пристигнување Модни Дами Обична Пролет И Свечена Наметка Печатена Со Три Четвртини Ракави Со В-Врат

Гилисо Се Врати На Училиште Дозвола Летни Фустани Ново Пристигнување Модни Дами Обична Пролет И Свечена Наметка Печатена Со

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Моден Женски Секојдневен Пролетен И Летен В-Врат Три четвртини Ракав Печатен Фустанкарактеристики : 1. Карактеристики : цветен принт, v-врат, три четвртини ракав, секојдневна облека, секојдневна облека, моден дизајн, модна секојдневна облека.2. Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс, изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен, мек и удобен. 3. Специјалниот дизајн на цветниот принт го прави фустанот посекси и шармантен.4. Повод : одмор, дневно, роденден, датум, танцова изведба, забава, свадба, семеен одмор итн. Погоден за лето и пролет.5. Ова е супер дише Лесен фустан Сезони : пролет и лето : женски, девојка повод : секојдневен, секојдневен материјал : 95% полиестер, 5% спандекспатер тип : цвет печатењестил : обична мода должина : должина на ракавот : метод за чистење со кратки ракави : ладно миење раце, виси или сушењедобијте : 1 пакет Гилигилисо Лесно И Удобно Лето фустан. Изработени од висококвалитетна ткаенина, мека и удобна. Лесен дизајн со добра дише. Стилски и едноставен стил погоден за повеќе прилики. Достапни се повеќе бои за да се исполнат различни преференции. Целосен опсег на големини погодни за различни типови на тело.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ