• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Фустан V Светки За Вратот Крпеница Печатен Кружен Врат Шифон Женска Секојдневна Улична Облека Одмор Пролет Лето Елегантни Удобни Женски Фустани

Женски Фустан V Светки За Вратот Крпеница Печатен Кружен Врат Шифон Женска Секојдневна Улична Облека Одмор Пролет Лето Елегантни

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

28" должина : 124cm/48. Како што се носат секојдневен лето, одмор плажа, одмор, крстарење, дипломирање, враќање дома, свадба гостин, матурска, коктел формална партија, клуб, датум ноќ, меден месец, вечери, вечери, бизнис работа, хор перформанси, игра, денот на мајката подарок, секојдневниот живот, повик отворено или специјални прилики.Идеален Подарок : Погоден е за Роденден, Годишнина, Дипломирање, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Благодарноста.34" Должина : 122cm/48.It исто така, изгледа добро со хулахопки или хеланки кога времето ќе се излади.Едвај чекавте да го носите или да ги однесете на претстојното патување. Ќе биде лесно да се облече ова на многу начини/различни сезони, Убаво за пролет или лето.82" големина : xxxl биста : 120cm/47.Погоден за пролет, лето, fall и зима.64" Големина : L Биста : 105cm/41.40" Должина : 120cm/47. Нашиот фустан е основниот фустан за жените wardrobe.It изгледа одлично со сандали/чизми и долг ѓердан,нудат моден изглед за вас.To Завршете Стилски и Ласкав Изглед За Течни Долги Фустани За Жени Краток Ракав. Тоа може да биде или лежерно или пооблечено, доволно удобно за носење наоколу правејќи работи или што и да е.37" Должина : 121cm/47.Верувајте дека ќе добиете многу compliment. Овој фустан може да одговара за секоја пригода што сакате, исто како и обичниот настан и ноќта со состаноци, одмор на плажа, свадба, гостин на свадба, забава, семејни слики фотографии, викенд, матурска вечер, меден месец, коктел, хавајски, секојдневно носење, дружење, слободно време, вечер, шопинг, банкет, клуб, запознавање, дома, канцеларија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ