• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хеи_к женски фустани Женски Еднобојни Долги Ракави В-Вратот Патент Секси Фустан Половината Тесни Фустан

Хеи_к женски фустани Женски Еднобојни Долги Ракави В-Вратот Патент Секси Фустан Половината Тесни Фустан

 
DEN 574.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој секојдневен летен макси фустан се одликува со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечен со боемски цветни принтови, што ви дава чувство на секси, но и открива стабилно. ♞Течен Лесен Макси Фустан! Без Разлика Каков Стил Сте, Овој Макси Сарафан Е Добар Избор За Вашето Лето. ♞Точно на Големината : летен плус големина фустан за жени со стандардна големина ВО САД ОД XL ДО 5 XL.61"M61036104cm/40.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.модата, рачниот дизајн ве прават попривлечни3.01"L81238108cm/42.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ