• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тајни Богатства Женска Удобност Бралета

Тајни Богатства Женска Удобност Бралета

 
DEN 239.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете во вашите основи со бралета или две Од Тајните Богатства. Меката, беспрекорна четиринасочна ткаенина за истегнување и прилагодливите еластични ремени обезбедуваат крајна удобност за целодневно носење со широк појас и фин дизајн на плетено ребро за совршена количина на поддршка. Моделот е 5'10" и носи Големина С. В-вратот. Отстранливи влошки. Прилагодливи четкани еластични ремени. 4-насочна ткаенина за истегнување; беспрекорен дизајн. Фино плетено ребра за дополнителна поддршка. Широк појас за удобност. 92% Најлон/8% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Женска Бралета Од Тајни Богатства.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ