• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Капи На Отворено Топла Зимска Плетена Капа И Шал Поставете Стилска Плетена Капа За Мажи Жени

Капи На Отворено Топла Зимска Плетена Капа И Шал Поставете Стилска Плетена Капа За Мажи Жени

 
DEN 175.84

Количина на стоки
Достапно на барање

* ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК за секој што ужива да остане топол во студениот зимски ден . Обем на капа : 22-23, 6"(55-60см), Висина : 10,2"(26см). Многу луѓе повеќе комплети за облекување на целото семејство. Супер мек и утешен внатрешен руно се чувствува убаво против ушите и лицето добивате максимална топлина во какви било услови. Сесрдно да ве направиме задоволни производи е нашата цел, ви благодариме за купувањето и имајте среќен ден. Одлично за секојдневни, работни и облечени вечери. Рачно перење, суво, не избелувајте или пеглајте.* ЕДНА ГОЛЕМИНА НАЈМНОГУ ОДГОВАРА благодарение на удобното истегнување што им дава прилагодено вклопување и на мажите и на жените. Прави одлична капа и шал за одржување пријатно додека спиете во студени ноќи. Најпосакувана за активности на отворено и секојдневно зимско носење. Двојниот акрилик создава природна, изолација.* ЕФЕКТИВНА ЗАШТИТА на ОТВОРЕНО од секојдневни и екстремни услови . Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Токму она што ви треба за шетање на вашето куче, возење велосипед, пешачење, мотоцикл, риболов, лов, снег, скијање, спортски настани, патување и многу повеќе. Одличен подарок за стилски девојки.* НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ благодарение на многу разноврсен, мултифункционален дизајн, премиум материјали и извонредна изработка. Користете ја шапката и шалот заедно или одделно за да одговараат на секоја потреба и секоја пригода. Стилски и Дише, удобен, спречува уживање во дизајнот ве прави попривлечни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ