• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Долги Кардигани За Жени Ноќта На Вештерките Кардиган Тиква Мачка Дух Печатени Долги Ракави Отворена Предна Облека Палто ПОРТОКАЛ ХХХЛ

Долги Кардигани За Жени Ноќта На Вештерките Кардиган Тиква Мачка Дух Печатени Долги Ракави Отворена Предна Облека Палто ПОРТОКАЛ

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

64" рамо : 44см/17. Ексклузивни бои За Ноќта на Вештерките. Слатки кошули кардиган со животински принт, погоден за Сите сезони, Пролет, Лето, Fall и Зима.81" рамо : 53cm/20.50" Ракав : 64cm/25. ●Големина и Нега+нашиот Кардиган За Ноќта на Вештерките со плус големина доаѓа во низа големини, затоа не заборавајте да ја проверите табелата со големини на сликите на производот пред да нарачате.83"Големина : xxxxl биста : 157cm/61.43"Големина : xxxxl биста : 149cm/58. Погоден е за сите сезони, така што ќе можете да го носите преку целата година. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во сликите на производот пред да нарачате за да се осигурате дека одговара.38" должина : 91cm/35. Разиграна и симпатична. Предложете рачно / машинско перење ладна вода, сува рамна, а не белило. Женски Ноќта на Вештерките лесен кардиган.08" ракав : 67cm/26.66" рамо : 51cm/20. Основна Маица, Едноставен Фустан За Тело, Фармерки, Хеланки, Слаби Панталони, Потпетици, Чизми итн. ●Мек и Дише Материјал●Нашиот Кардиган За Ноќта на Вештерките е изработен од мек материјал што дише и лесен, што го прави удобен за носење во текот на целиот ден. Не избелувајте.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ