• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
С. Поло Асн. Shortsенски лого за спиење шорцеви, 2 пакувања

С. Поло Асн. Shortsенски лого за спиење шорцеви, 2 пакувања

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Двојно дополнете се со оваа двојна панталона за спиење од американскиот поло Асн. Од време на спиење до дневно време, вие сте покриени со лесни, влечени шорцеви со еластична половината за дополнителна удобност и сите отпечатоци. Спарете ги овие женски шорцеви со омилените тимови за спиење и врвови за целосен релаксирачки изглед! Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 шорцеви. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Подигање : Среден пораст. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за печатење на лого. Shortsенски лого за спиење шорцеви од американскиот Поло Асн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ