• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фустани плус Женски Чипка Жакард Исечете Џеб Лагер Шорцеви V Вратот Плус Големина Фустан

Фустани плус Женски Чипка Жакард Исечете Џеб Лагер Шорцеви V Вратот Плус Големина Фустан

 
DEN 476.32

Количина на стоки
Достапно на барање

Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : краток ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : лето. Што добивате : табела Со Големина На Фустан ОД 1 ПАРЧЕ : . Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУ : 6-8 САД : 4-6 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Половината : 92см/36.22" : 135см/53.15" Должина : 85см/33.46"Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУ : 10-12 САД : 8-10 ЕУ : 38 БИСТА : 101см/39.76" Половината : 97см/38.19" : 145 CM/57.09" ДОЛЖИНА : 86 CM/33.86"големина : l велика британија/au : 14-16 сад : 12-14 еу : 40 биста : 106cm/41.73" половината : 102cm/40.16" : 150 CM/59.06" ДОЛЖИНА : 87cm/34.25"големина : xl велика Британија/Au : 18-20 сад : 16-18 ЕУ : 42 БИСТА : 111СМ/43.70" половината : 107см/42.13" : 154см/60.63" должина : 88см/34.65"големина : ххл велика британија/ау : 22-24 САД : 20-22 ЕУ : 44 БИСТА : 116см/45.67" половината : 112см/44.09" : 160СМ/62.99" ДОЛЖИНА : 89СМ/35.04" обичен мини фустан : карактеристики точка, лабаво вклопување,v вратот со поставени пом низ целиот. Плус Големина Наметки Формален Фустан За Жени. Точка Фустан Изречена Со Ласкави V Вратот, ливче и Тивко Висока Империја Половината. Лабава Вклопуваат Плисирани Туника Фустани. Плус Големина Фустан. Повод : Летото Со Лулашки Фустан Е Погодно За Секојдневен, Надворешен, Забавен, Дневен, Празник, Свадба, Клуб, Состаноци, Црн Петок, Сајбер Понеделник Или Божиќ, Секојдневие. Плус Големина Фустан За Жени Формални. Облечете Се Со Проегирни Ракави, Висок Струк И Рафт, Над Должината На Коленото, Симпатичниот Фустан Ве Прават Женствени И Привлечни. Плус Фустани За Жени Долго. Женски Летен Фустан Со Точки Со Кратки Ракави V Е Изработен Од Лесна И Мека Извезена Плетењетекстурирана Изработка, Малку Разгледајте (Со Кратки Панталони Со Целосна Линија Одоздола) Фустан Со Светки Плус Големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ