• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Jyeity Жените Плус Големина Дозвола $ Шорцеви, Еластична Половината Врвка Печати Лесни Шорцеви Црвени Жени Шорцеви Големина И

Jyeity Жените Плус Големина Дозвола $ Шорцеви, Еластична Половината Врвка Печати Лесни Шорцеви Црвени Жени Шорцеви Големина

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Комбинирајте ги шорцевите со основни маици, блузи, туники и станови и сандали - и ќе бидете модна кралица. Карактеристики : 1. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. И да не заборавиме на забавата од 80-тите или концертниот изглед на земјата, каде слатките шорцеви за велосипеди од 70-тите или клупските комплети додаваат допир на носталгија.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ