• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Енвејји Женски Резервоар За Камизола Уличен Стил Еднобоен Памук Тркалезен Елек Без Ракави Секојдневни Врвови На Блузи

Енвејји Женски Резервоар За Камизола Уличен Стил Еднобоен Памук Тркалезен Елек Без Ракави Секојдневни Врвови На Блузи

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

За . Материјал : Памук. Повод : Уличен Стил. Сезона : Лето. Оддел : Жени. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Ракав : Шпагети. Деколте : V-Вратот. Стил : Елек. Тип : Резервоар Елек;Камизола;Резервоар;Маица;Блуза. Цврста Боја. О-Вратот;Без Ракави. Уличен Стил. Повик; Секси.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ