• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки Модни Врвови Fall И Зимско Слободно Време Патување Гроздобер Маица Со Врвки Со Врвки Со Долги Ракави

Машки Модни Врвови Fall И Зимско Слободно Време Патување Гроздобер Маица Со Врвки Со Врвки Со Долги Ракави

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Сезона : Четири Сезони. Пол : Мажи. Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава. Тип на шема : цврст. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што ќе добиете : 1 х мажите врвот. Size USEUBust Shoulder Sleeve Lengthl1444102cm/40.16"58cm/22.83"59cm/23.23"59cm/23.23"XL1646106cm/41.73"50cm/19.69"60cm/23.62"60cm/23.62"XXL1848112cm/44.09"51cm/20.08"61cm/24.02"61cm/24.02"XXXL2050116cm/45.67"52cm/20.47"63cm/24.80"62cm/24.41"XXXXL2252120cm/47.24"54cm/21.26"64cm/25.20"63cm/24.80"Size : LUS : 14 EU : 44 Bust : 102cm/40.16"Shoulder : 58cm/22.83"Sleeve : 59cm/23.23"Length : 59cm/23.23"Size : XLUS : 16 EU : 46 Bust : 106cm/41.73"Shoulder : 50cm/19.69"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 60cm/23.62"Size : XXLUS : 18 EU : 48 Bust : 112cm/44.09"Shoulder : 51cm/20.08"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 61cm/24.02"Size : XXXLUS : 20 EU : 50 Bust : 116cm/45.67"Shoulder : 52cm/20.47"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 62cm/24.41"Size : XXXXLUS : 22 EU : 52 Bust : 120cm/47.24"Shoulder : 54cm/21.26"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 63cm/24.80" Машка Облека Машки Маици Машки Тренинг Кошули маици за мажи преголеми маици за мажи кошули со долги ракави за мажи. машка кошула со долги ракави машки маици со долги ракави Машки Маици Со Краток Ракав В-врат. Карактеристики : Маици За Вратот На Екипажот/Боја На Почвата/Основна Маичка/Обични Врвови За Вежбање/Врвови За Туника за панталони/Секојдневно Носење. костум за сите секојдневни прилики, како што се секојдневно носење, спорт, работа,пешачење на плажа,одмор итн. Изгледате убаво додека ја задржувате леснотијата на движење и додавате удобност. Материјал : 65% Полиестер/35% Памук.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ