• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
адвиикд Машки Маици V Вратот Маица Брзо Суво Дишење Пот Фитил Краток Ракав Врвот Големи Високи Маици Мажи

адвиикд Машки Маици V Вратот Маица Брзо Суво Дишење Пот Фитил Краток Ракав Врвот Големи Високи Маици Мажи

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Менс V Вратот Маица Брзо Сува Дише Пот Фитил Краток Ракав Врвот Големи Високи Маици Мажи. Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно и партија. Стил : Мода и секојдневен. Материјал : Спандекс дрес. Тип На Шема : Печатени. Должина на ракавот : Кратко. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : МАИЦА ОД 1 ПАРЧИЊА. ①Материјал Е Изработен Од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење. ①Прилики И Соодветна Пригода : Одмор, Канцеларија, Работа, Датум, Забава, Патување, Шопинг. Разновидните Стилови И Бои Ја Надополнуваат Вашата Гардероба За Модерен, Без Напор Шик Изглед. €Натпревар ● Удобно, Тенок Фит, Секојдневна Облека, Многу Големо Истегнување, Удобно За Носење, Двојно Шиење На Дното На Иглата, Потрајно, Задолжително За . ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Нарачка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ