• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Студио мапи со Wynwood и знамиња wallидни уметности платно ги отпечати светските мапи „Мапамунди злато“ - црно, бело

Студио мапи со Wynwood и знамиња wallидни уметности платно ги отпечати светските мапи „Мапамунди злато“ - црно, бело

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Mapamundi Gold, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Мапи на пистата Авенија и знамиња Wallидни уметности Пранка „Мапамунди злато“ светски мапи - црни, бели карактеристики : ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на мапи и знамиња со тема на светски мапи за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ