• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Службени светла за празници за празници, лос -антри, палуба на салите капа, платно wallидна уметност, 36, дизајн од Камдон Креајс

Службени светла за празници за празници, лос -антри, палуба на салите капа, платно wallидна уметност, 36, дизајн од Камдон Креајс

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 48 x 1,5 x 36 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. А . Уметнички дела се однесуваат на : Антлер; Цицач; Животно; Животински свет; Лос; Палубајте ги салите, празник. Дизајн од Камдон Креајции.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ