• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Печат на вентилот на вентилот Mahle Crankcase

Печат на вентилот на вентилот Mahle Crankcase

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Заптивка на вентилот за вентил на вентилот на картерот Сите дихтунзи на Mahle ги исполнуваат или ги надминуваат оригиналните спецификации на опремата што ги обезбедуваат најдобрите достапни производи за запечатување. Махле дихтунзите користат OE еквивалентни или подобри материјали во сите наши дихтунзи. Mahle Gatbuts е лидер во домашните, азиските и европските апликации. Содржината на дихтунзите на Mahle е спакувана во лентата за завиткана завиткана, ви дава дополнителна безбедност да знаете дека ги имате вистинските делови, пред да го отворите пакетот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ