• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Месец На Свесност За Инктастична Епилепсија Лента Младинска Маица

Месец На Свесност За Инктастична Епилепсија Лента Младинска Маица

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Посилен од слоганот за епилепсија за прошетка во месецот на подигање На свеста нека добрите времиња се тркалаат во издржлива Маица која ги носи децата од училиште да играат во неверојатна низа бои. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Младинска Маица. Месец На Свесност за Инктастична Епилепсија Лента Детска Маица Со Кратки Ракави Женска Виолетова С.цитат за Свесност и поддршка За Епилепсија вели посилен од епилепсијата на Оваа Младинска Маица за настан за прошетка. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. лаванда слоган мета деца деца дете дванаесет облека облека тинејџерски hws.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ