• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мода Коса Обрач Матирана Женска Глава Плетенка Лента За Глава Жени Ленти За Коса Девојки Лента За Коса Додатоци ЗА Коса КАКИ

Мода Коса Обрач Матирана Женска Глава Плетенка Лента За Глава Жени Ленти За Коса Девојки Лента За Коса Додатоци ЗА Коса КАКИ

 
DEN 127.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Пол : жени девојки. Материјал : сунѓер. 100% Сосема И Ново. Големина : 14*12.5*0.8 км. Боја : 7 Бои На Располагање. Вклучен пакет : 1пц Женска Лента За Коса. . Забелешка : . 1.Ве молиме дозволете 1-3см разлики поради рачно мерење, благодарам. 2.Ве молиме разберете поради разликата во зрачењето на светлината или екранот на компјутерот, така што не можам да гарантирам фотографии и вистинската боја е 100% иста. Мода Коса Обрач Матирана Женска Глава Плетенка Лента За Глава Женски Ленти За Коса Девојки Лента За Коса Додатоци ЗА Коса КАКИ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ