• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Miabella Women 7- Carat T.G.W. Перница, Кат Лондон Сина Топаз и Карат Т.В. Тркалезен дијамант 14kt бело злато коктел прстен

Miabella Women 7- Carat T.G.W. Перница, Кат Лондон Сина Топаз и Карат Т.В. Тркалезен дијамант 14kt бело злато коктел прстен

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Добијте изглед на забава со овој беспрекорен миабела Лондон Синиот Топаз и Дијамант Коктел прстен. Изработено во треперливо 14-карат бело злато, овој привлечен прстен се одликува со перниче, со перничиња, лондонски лондонски скапоцен камен (11x11mm) и 146 кружни, дијаманти поставени од путер (G-H-I, Si). Подобрено со висока полирана завршница, овој прекрасен прстен ќе ве направи моден влијателен во ново време. Изработено во 14 KT бело злато. 7-1/3 CT T.G.W. Лондон Синиот Топаз. Лондон Синиот Топаз сече : перница. 3/4 CT T.W. Дијамант. Дијамантско сечење : круг. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : Си. Камења поставени од путер и путер. Бенд со : 2,9мм. Коктел прстен. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ