• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Империја Уметност Директни Миленичиња Рок Гурл Колекционерска Фина Коска Кина Кригла оз

Империја Уметност Директни Миленичиња Рок Гурл Колекционерска Фина Коска Кина Кригла оз

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие Миленичиња rock_ fine cone кинески чаши за кафе ви даваат можност да ги видите преслатките миленичиња што ги сакате облечени како познати личности на вашите чаши. Достапно со различни крзнени суштества за да одговара на желбите на сите љубители на животни! Кој подобар начин да го започнете вашето утро отколку со чаша Џо и вашите симпатични Миленичиња рокенрол бади? Порцеланот е млечно бел во боја, убав во форма и удобен во вашата рака. Комплетот за кригла е изработен од фина коска кина и завршен со прекрасна глазура. Живите бои и дезени доловуваат различни крзнени суштества за да одговараат на сите љубители на животни желби. Секој 20 мл. Порцеланот е млечно бел во боја, убав во форма и удобен во вашата рака. Безбедна машина за миење садови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ