• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ткаени правоаголен килим од полипропилен

Ткаени правоаголен килим од полипропилен

 
DEN 2498.72

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : 9 ft. X 6 ft.; Боите и обрасците може да се разликуваат како што се направени во рефлексија и тие не се еден сет дизајн. Традиционален стил. Машината направена ткаат. Синтетичко влакно. Енергијата ја разоткри изградбата. Направено од полипропилен. Црна и бела боја. Висина на купот : 0,25 во . 9 'x 6'. Боите и обрасците може да се разликуваат како што се направени во рефлексија и тие не се еден сет дизајн. Традиционален стил. Машината направена ткаат. Синтетичко влакно. Енергијата ја разоткри изградбата. Направено од полипропилен. Црна и бела боја. Висина на купот : 0,25 ин.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ