• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Обединети ткајачи на Америка Квинсленд Геометриски рачно изработен килим, 7,83 '10,5'

Обединети ткајачи на Америка Квинсленд Геометриски рачно изработен килим, 7,83 '10,5'

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Едноставна елеганција ја отелотворува нашата елоквентна колекција на Квинсленд Шаг. Со неутрална палета на бои и без напор убави дизајни, колекцијата Квинсленд Шаг ќе го збогати вашиот домашен декор. Секој дизајн е покачен со рачно врежани обрасци за да се додаде димензионален изглед. Компетентно намалена моќ во Турција користејќи 100% полиестер за долговечност и издржливост. Обединетите ткајачи на Америка носи децениско искуство и услуга во просторот за мебел за домови. Нашите производи лесно се чистат. Достапно во најразлични бои, форми и големини. Одлично за области со висок сообраќај. Отпорен на дамки. Направено од 100% полиестер за издржливост. Рачно врежано.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ