• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Nuloom затворен простор на отворено мирим, килим, 8 '10 12', сива

Nuloom затворен простор на отворено мирим, килим, 8 '10 12', сива

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим во затворен простор/отворено. Секоја единица е дизајнирана да издржи на елементите додека додава допир на шарм во вашата околина. Овие парчиња се толку разноврсни што може да се најдете како да ги користите околу вашиот дом (не грижете се, тие се исто толку одлични и за употреба во затворен простор!) Nuloom затворен/отворен меур на мириам. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : 100% латекс. Поставување : затворен / отворен. Препорачани простории : спална соба, трпезарија, дневна соба, внатрешен двор / отворено, ходник, канцеларија, кујна, влез. Вклучува Фринге.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ