• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Маица за кратки ракави во Авиа женски

Маица за кратки ракави во Авиа женски

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Тука е - разноврсна мета од Авиа што се чувствува како дома каде и да ве однесе денот. Карактеристиките на перформансите го прават идеален за салата, но сепак е доволно стилски да ве однесе и надвор од тренингот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Екипаж; Стајлинг на пуловер. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Активен врв на краткиот ракав во Авиа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ