• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ханес оригиналните женски долги ракави суровини на вратот V-вратот

Ханес оригиналните женски долги ракави суровини на вратот V-вратот

 
DEN 175.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Иконскиот, 100% памучен V-врат-врат добива надградба. Двоен слој, сурово јака и паднато рамо ја издигнуваат оваа женска маица со долги ракави, што ја прави вистински оригинал. Целиот памук : лесен, 100% памук со прстен со прстен е супер мек и удобен . Детали за дизајнирање : двослоен, јака со сурова врата со врат; Паднато рамо . Дополнителна подвижност : Директно полите со странични отвори за леснотија на движење . Квалитет на Ханес : Шиење со двојно игла на отворите на ракавите и полите . Миење на ладна вода : Ханес препорачува да се мие овој производ во ладна вода за да помогне во намалувањето на употребата на енергија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ