• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мажи 5. оз. Дрибленд Џерси Поло Со Џеб Пакет

Мажи 5. оз. Дрибленд Џерси Поло Со Џеб Пакет

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината dryblend® ја отстранува влагата од телото; јака и манжетни плетени; етикета за пренос на топлина; плакета со три копчиња со копчиња од дрво; Gildan mens 5,6 mz. Dry Blend 50/50 Џерси Поло Со Џеб 2 Пакет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ