• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Титаниум Гребени Работ Четкани И Полиран Бенд

Титаниум Гребени Работ Четкани И Полиран Бенд

 
DEN 14879.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Украсете го прстот со оваа едноставна, но шармантна лента, изречена во издржлив титаниум. Оваа лента од 8 мм има гребени рабови и четкан финиш центар за атрактивен изглед. Достапно во големина на прст 14.5. Овој бенд сигурно ќе биде добредојден додаток на секоја колекција.Метална Тежина : 5,19 Грама Накит Тип : Моден Стил : Куполен Свадбен Накит Заврши : Четкан Пол : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сивата Лента : 8мринг Големина : 14,5 Гребен Раб Удобност Фитникел Бесплатно Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Титаниум Гребени Работ 8мм Четкани И Удобност Се Вклопуваат Бенд.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ