• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Прстен од волк од не'рѓосувачки челик

Прстен од волк од не'рѓосувачки челик

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Менс не'рѓосувачки челик Волк прстен. Накитот од не'рѓосувачки челик не оцрнува и оксидира, што може да трае подолго од другите накит. Тој е во состојба да издржи многу абење и солза. И тоа е неверојатно хипоалергичен. Ваквите предности го прават попопуларен додаток. Овој прстен е многу издржлив и цврст. Можете да го носите овој прстен кога и каде и да е. Носете го со мода, облечете го со кодови за облекување во резолуција. Овој прстен одговара на сите прилики. Заштедете стотици долари од трговците на мало од трговскиот центар. Носете го овој сјаен не'рѓосувачки челик, едноставен, но многу елегантен и елегантен. Доставете се во различни големини, совршен подарок за вашите пријатели и семејство. Одличен подарок за Денот на таткото, роденден, годишнина, Божиќ или посебна пригода.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ